İletişim Hattı +90 532 614 06 52
Başkanın Mesajı

Saygıdeğer Çavdarlılar, 21.04.2019 Pazar günü dernek merkezimizde gerçekleştirilen 24.Olağan Genel Kurulumuz sonucu Çavdar Köyü Kalkındırma ve Sosyal Dayanışma Derneği’mizin Başkanlık görevine gelmiş bulunmaktayım. Son derece onur ve gurur duyduğum bu görevi layıkı ile yerine getireceğime dair şüpheniz olmasın.

1990 yılından bu yana Derneğimizin Başkanlık görevlerinde ve yönetim kurulunda yer alan her bir büyüğümüze sonsuz şükran ve minnetlerimi sunarım. Bize bu büyük hazineyi emanet eden tüm üyelerimize de ayrıca teşekkür ederim.

Derneğimizin kurumsal kimliğine bizlerde elimizden gelenin en iyisi ile bir tuğla ekleyerek almış olduğumuz seviyenin daha ilerisine götürmek için tüm çaba ve özveriyi göstereceğimizi temin ederim.

Görev sürem boyunca Derneğimiz ve Köyümüz adına faydalı işler yapabilmek için yönetim kurulu ve denetim kurulundaki tüm temsilci arkadaşlarımın ve de tüm üyelerimizin bir olup, gerekli desteği vereceklerinden eminim.

Bu şerefli göreve gelmemizde katkısı olan ve genel kurulumuzda oy birliği ile destekleyen tüm hemşehrilerimize sonsuz teşekkür eder, saygılarımı sunarım.

Cenk Özmen
Yönetim Kurulu Başkanı
Derneğimiz Menü

Çavdar Köyü Derneği Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç